ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ

Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2015

ΜΕΓΑΛΟ "ΔΙΠΛΟ"!

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΟΥ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΥ

Με ενα γκόλ που πέτυχε ο Ομπράντοβιτς περίπου 20λεπτά πρίν απο το τέλος του αγώνα, (71') ο Αχαρηναικός νίκησε μέσα στην Ριζούπολη, τόν Απόλλωνα Σμύρνης, με 1-0!

Η ομάδα τού παλιού ασσου του Ολυμπιακου Γκόγκιτς ηταν πολυ καλη ιδιαιτερα στο δεύτερο ημίχρονο και νίκησε δίκαια τόν άτυχο Απόλλωνα που λιγο πρίν απο το τέλος του αγώνα, στίς καθυστερήσεις, εστειλε τήν μπαλα να κτυπήσει στο δοκάρι της εστίας του Παγουδη.
                       Οι ομαδες έπαιξαν, ξεκίνησαν με τίς εξής εντεκαδες...

Ο Αχαρναικός του Γκόγκιτς πέτυχε τήν πρώτη του νίκη και μάλιστα εκτός έδρας επι ενός πανίσχυρου αντιπάλου, οπως ειναι ο Απόλλωνας Σμύρνης.
                        Απο τήν πλευρα του ο Απολλωνας που επαιξε πολυ καλά στό πρώτο ημίχρονο εχασε δύο τρείς ευκαιρίες για να σημειώσει γκόλ...