Ανατροπή!
             Γκόλ!
             Και ήταν μάτς όχι για την Σούπερ λίγκ, αλλά για την Φουτμπωλ λιγκ!
             Ο αγώνας επαναλαμβάνω έμοιαζε, για ομάδες της μεγάλης κατηγορίας!
             Βέβαια για πολλά χρόνια και ο Εργοτέλης, αλλά και ο Άρης έπαιζαν στά σαλόνια της πρώτης εθνικής κατηγορίας!
             Είχα την τύχη που λέτε να δω αυτό το ντέρμπι της δεύτερης εθνικής κατηγορίας στην τηλεόραση της ΕΡΤ3 και διαπίστωσα πως και οι δύο ομάδες διψαγαν για την νίκη!
             Έτσι στό πρώτο ημίχρονο ο Εργοτέλης που διατήρησε την υπεροχή πέτυχε δυο γκόλ και μάλιστα στο πρώτο 25λεπτο...
             Στό δεύτερο ημίχρονο ο Άρης ανέλαβε την πρωτοβουλία των κινήσεων και όχι μόνο ισοφάρισε σε 2-2, αλλά σημείωσε πρός το τέλος του αγώνα και τρίτο γκόλ (το βλέπετε και στίς φωτογραφίες μας!) κι'ετσι πήρε σπουδαία νίκη, κάνοντας μάλιστα την ανατροπή!